Hakkımızda

 

                                                         

Alagöz Tekstil Güneydoğu’da Tekstil ve Konfeksiyon sektörünün önde gelen şirketi olup, 1984 yılında faaliyete başladı.

İlk mağazası Güçlü Pasajında açılıp, o zamanki adı olan “LİBAS” tabelası altında Melikahmet caddesinde açıldı. 1990’da Melikahmet caddesi İstanbul İş Merkezinde bir mağaza daha açıldı. 1998’de ise Vakıflar İş Hanında bir mağaza açıldı. Bu dönemde Libas Toptan Giyim olarak kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilere sundu.

Güneydoğu’da toptancılık sektöründe bir devrim niteliği taşıyarak yüksek satışlara ulaşıldı. 2010’da Balıkçılarbaşı Toptan mağazasına yönelik bir mağaza daha açıldı.

Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan ALAGÖZ; genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibi erkek ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.

2022’de ALAGÖZ TEKSTİL toptancılık sektörünün yanı sıra üretime Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Bölgesinde kurmuş olduğu tesisle üretim ayağımızı güçlendirip, Erkek Casual giyimde rahatlık ve şıklığı buluşturan, ürün ve hizmet kalitesini daima yükselterek hem müşterileri hem de çalışanları için değer üreten, tercih edilen bir dünya markası olma yönünde hızla ilerlemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR